Rozkład jazdy PKS Gorzów Wlkp. Sp. z o.o. na trasie Lipki Małe - Drezdenko
- Lipki Małe - Baranowice - Lipki Wielkie - Jastrzębnik - Goszczanowo - Duraczewo - Goszczanowiec - Zielątkowo - Gościm - Bagniewo - Trzebicz - Osów - Drezdenko
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies