Rozkład jazdy PKS Gorzów Wlkp. Sp. z o.o. na trasie Gorzów Wielkopolski - Radęcin
- Gorzów Wielkopolski - Różanki - Zdroisko - Wełmin - Przyłęg - Strzelce Krajeńskie - Licheń - Długie - Ługi - Dobiegniew - Grąsy - Starczewo - Słowin - Lipinka - Radęcin