Rozkład jazdy PKS Gdynia S.A. na trasie Wierzchucino - Puck
- Wierzchucino - Lubkowo - Żarnowiec - Lubkowo - Żarnowiec - Odargowo - Goszczyno - Krokowa - Minkowice - Sławoszyno - Sulicice - Kłanino - Starzyno - Starzyński Dwór - Starzyno - Starzyński Dwór - Werblinia - Zdrada - Połczyno - Puck
- Wierzchucino - Lubkowo - Żarnowiec - Odargowo - Goszczyno - Krokowa - Minkowice - Sławoszyno - Sulicice - Kłanino - Starzyno - Starzyński Dwór - Starzyno - Starzyński Dwór - Werblinia - Zdrada - Połczyno - Puck