Rozkład jazdy PKS Gdynia S.A. na trasie Wejherowo - Lębork
- Wejherowo - Pętkowice - Gowino - Dąbrówka - Sychowo - Milwino - Częstkowo - Smażyno - Lewino - Pobłocie - Lewinko - Pobłocie - Strzepcz - Tłuczewo - Linia - Zakrzewo - Popowo - Dziechno - Lębork