Rozkład jazdy PKS Gdynia S.A. na trasie Wejherowo - Krokowa
- Wejherowo - Mała Piaśnica - Wielka Piaśnica - Dąbrowa - Tyłowo - Karlikowo - Lisewo - Minkowice - Krokowa
- Wejherowo - Mała Piaśnica - Wielka Piaśnica - Dąbrowa - Tyłowo - Kartoszyno - Sobieńczyce - Glinki - Jeldzino - Krokowa