Rozkład jazdy PKS Gdynia S.A. na trasie Szemud - Przetoczyno
- Szemud - Głazica - Częstkowo - Głazica - Przetoczyno
- Szemud - Przetoczyno
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies