Rozkład jazdy PKS Gdynia S.A. na trasie Strzepcz - Wejherowo
- Strzepcz - Miłoszewo - Strzepcz - Pobłocie - Lewinko - Pobłocie - Lewino - Wyszecino - Tępcz - Wyszecino - Barłomino - Luzino - Kębłowo - Gościcino - Bolszewo - Wejherowo
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies