Rozkład jazdy PKS Gdynia S.A. na trasie Puck - Władysławowo
- Puck - Gnieżdżewo - Swarzewo - Władysławowo
- Puck - Gnieżdżewo - Łebcz - Strzelno - Mieroszyno - Czarny Młyn - Tupadły - Jastrzębia Góra - Rozewie - Chłapowo - Władysławowo
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies