Rozkład jazdy PKS Gdynia S.A. na trasie Puck - Wierzchucino
- Puck - Połczyno - Zdrada - Werblinia - Starzyński Dwór - Starzyno - Starzyński Dwór - Starzyno - Kłanino - Sulicice - Sławoszyno - Minkowice - Krokowa - Goszczyno - Odargowo - Żarnowiec - Lubkowo - Wierzchucino