Rozkład jazdy PKS Gdynia S.A. na trasie Puck - Wejherowo
- Puck - Połczyno - Darzlubie - Mechowo - Darzlubie - Leśniewo - Domatowo - Leśniewo - Domatówko - Wielka Piaśnica - Mała Piaśnica - Kąpino - Wejherowo
- Puck - Połczyno - Darzlubie - Leśniewo - Domatowo - Leśniewo - Domatówko - Wielka Piaśnica - Mała Piaśnica - Kąpino - Wejherowo
- Puck - Połczyno - Darzlubie - Leśniewo - Domatowo - Leśniewo - Domatówko - Wielka Piaśnica - Mała Piaśnica - Wejherowo