Rozkład jazdy PKS Gdynia S.A. na trasie Puck - Rumia
- Puck - Celbówko - Błądzikowo - Żelistrzewo - Smolno - Mrzezino - Połchowo - Reda - Rumia
- Puck - Celbówko - Błądzikowo - Rzucewo - Osłonino - Żelistrzewo - Smolno - Mrzezino - Połchowo - Reda - Rumia
- Puck - Celbówko - Błądzikowo - Rzucewo - Osłonino - Żelistrzewo - Smolno - Mrzezino - Połchowo - Reda - Rumia
- Puck - Celbówko - Błądzikowo - Żelistrzewo - Smolno - Mrzezino - Połchowo - Reda - Rumia