Rozkład jazdy PKS Gdynia S.A. na trasie Puck - Karwia
- Puck - Gnieżdżewo - Łebcz - Strzelno - Mieroszyno - Czarny Młyn - Tupadły - Jastrzębia Góra - Ostrowo - Karwia
- Puck - Gnieżdżewo - Swarzewo - Władysławowo - Chłapowo - Rozewie - Jastrzębia Góra - Ostrowo - Karwia
- Puck - Gnieżdżewo - Swarzewo - Władysławowo - Chłapowo - Rozewie - Jastrzębia Góra - Ostrowo - Karwia