Rozkład jazdy PKS Gdynia S.A. na trasie Lewino - Wejherowo
- Lewino - Lewinko - Pobłocie - Lewino - Smażyno - Częstkowo - Milwino - Sychowo - Dąbrówka - Robakowo - Dąbrówka - Gowino - Pętkowice - Wejherowo
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies