Rozkład jazdy PKS Gdynia S.A. na trasie Krokowa - Wejherowo
- Krokowa - Minkowice - Lisewo - Karlikowo - Tyłowo - Dąbrowa - Wielka Piaśnica - Mała Piaśnica - Wejherowo
- Krokowa - Minkowice - Lisewo - Karlikowo - Tyłowo - Dąbrowa - Wielka Piaśnica - Mała Piaśnica - Wejherowo
- Krokowa - Jeldzino - Glinki - Sobieńczyce - Kartoszyno - Tyłowo - Dąbrowa - Wielka Piaśnica - Mała Piaśnica - Wejherowo