Rozkład jazdy PKS Gdynia S.A. na trasie Karwia - Hel
- Karwia - Ostrowo - Jastrzębia Góra - Rozewie - Chłapowo - Władysławowo - Chałupy - Kuźnica - Jastarnia - Jurata - Hel
- Karwia - Ostrowo - Jastrzębia Góra - Rozewie - Chłapowo - Władysławowo - Chałupy - Kuźnica - Jastarnia - Jurata - Hel