Rozkład jazdy PKS Gdynia S.A. na trasie Karwia - Gdańsk
- Karwia - Ostrowo - Jastrzębia Góra - Rozewie - Chłapowo - Władysławowo - Swarzewo - Puck - Gdynia - Sopot - Gdańsk
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies