Rozkład jazdy PKS Gdynia S.A. na trasie Góra - Rybno
- Góra - Zamostne - Kniewo - Warszkowo - Warszkowo-Młyn - Warszkowo - Kniewo - Rybno
- Góra - Zamostne - Kniewo - Rybno
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies