Rozkład jazdy PKS Gdynia S.A. na trasie Gdynia - Karwia
- Gdynia - Rumia - Reda - Rekowo Górne - Widlino - Sławutówko - Celbowo - Puck - Gnieżdżewo - Swarzewo - Władysławowo - Chłapowo - Rozewie - Jastrzębia Góra - Ostrowo - Karwia
- Gdynia - Rumia - Reda - Rekowo Górne - Widlino - Sławutówko - Celbowo - Puck - Gnieżdżewo - Swarzewo - Władysławowo - Chłapowo - Rozewie - Jastrzębia Góra - Ostrowo - Karwia
- Gdynia - Rumia - Reda - Rekowo Górne - Widlino - Sławutówko - Celbowo - Puck - Gnieżdżewo - Władysławowo - Chłapowo - Rozewie - Jastrzębia Góra - Ostrowo - Karwia