Rozkład jazdy PKS Gdynia S.A. na trasie Choczewo - Kopalino
- Choczewo - Kierzkowo - Osieki Lęborskie - Lubiatowo - Kopalino
- Choczewo - Kierzkowo - Osieki Lęborskie - Lubiatowo - Kopalino
- Choczewo - Kierzkowo - Osieki Lęborskie - Lubiatowo - Kopalino
- Choczewo - Kierzkowo - Osieki Lęborskie - Lubiatowo - Kopalino