Rozkład jazdy PKS Gdynia S.A. na trasie Białogóra - Puck
- Białogóra - Górczyn - Słuchowo - Wierzchucino - Lubkowo - Żarnowiec - Odargowo - Goszczyno - Krokowa - Minkowice - Sławoszyno - Sulicice - Kłanino - Starzyno - Starzyński Dwór - Starzyno - Starzyński Dwór - Werblinia - Zdrada - Połczyno - Puck
- Białogóra - Górczyn - Słuchowo - Prusewo - Brzyno - Wierzchucino - Lubkowo - Żarnowiec - Lubkowo - Żarnowiec - Odargowo - Goszczyno - Krokowa - Minkowice - Sławoszyno - Sulicice - Kłanino - Starzyno - Starzyński Dwór - Werblinia - Zdrada - Połczyno - Puck
- Białogóra - Górczyn - Słuchowo - Wierzchucino - Lubkowo - Żarnowiec - Lubkowo - Żarnowiec - Odargowo - Goszczyno - Krokowa - Minkowice - Sławoszyno - Sulicice - Kłanino - Starzyno - Starzyński Dwór - Starzyno - Starzyński Dwór - Werblinia - Zdrada - Połczyno - Puck