Rozkład jazdy PKS Gdańsk na trasie Wysin - Gdańsk
- Wysin - Chrósty Wysińskie - Szatarpy - Guzy - Nowy Wiec - Guzy - Sucha Huta - Drzewina - Olszanka - Błotnia - Mierzeszyn - Domachowo - Warcz - Kleszczewo - Jagatowo - Świńcz - Rusocin - Pruszcz Gdański - Gdańsk