Rozkład jazdy PKS Gdańsk na trasie Wróblewo - Tczew
- Wróblewo - Grabiny-Zameczek - Osice - Suchy Dąb - Ostrowite - Suchy Dąb - Krzywe Koło - Steblewo - Koźliny - Czatkowy - Tczew
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies