Rozkład jazdy PKS Gdańsk na trasie Trzepowo - Gdańsk
- Trzepowo - Borowina - Kierzkowo - Miłowo - Mierzeszyn - Zaskoczyn - Domachowo - Warcz - Kleszczewo - Jagatowo - Świńcz - Rusocin - Pruszcz Gdański - Gdańsk
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies