Rozkład jazdy PKS Gdańsk na trasie Sztutowo - Gdańsk
- Sztutowo - Stegna - Junoszyno - Jantar - Jantar Leśniczówka - Mikoszewo - Przemysław - Drewnica - Żuławki - Dworek - Kiezmark - Cedry Małe - Koszwały - Wocławy - Bystra - Przejazdowo - Gdańsk
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies