Rozkład jazdy PKS Gdańsk na trasie Szatarpy - Gdańsk
- Szatarpy - Guzy - Sucha Huta - Drzewina - Olszanka - Błotnia - Mierzeszyn - Zaskoczyn - Domachowo - Warcz - Kleszczewo - Jagatowo - Świńcz - Rusocin - Pruszcz Gdański - Gdańsk
- Szatarpy - Guzy - Sucha Huta - Drzewina - Olszanka - Błotnia - Mierzeszyn - Domachowo - Warcz - Kleszczewo - Jagatowo - Świńcz - Rusocin - Pruszcz Gdański - Gdańsk
- Szatarpy - Guzy - Nowy Wiec - Guzy - Sucha Huta - Drzewina - Olszanka - Błotnia - Mierzeszyn - Domachowo - Warcz - Kleszczewo - Jagatowo - Świńcz - Rusocin - Pruszcz Gdański - Gdańsk