Rozkład jazdy PKS Gdańsk na trasie Pruszcz Gdański - Steblewo
- Pruszcz Gdański - Będzieszyn - Rusocin - Łęgowo - Różyny - Ulkowy - Pszczółki - Krzywe Koło - Steblewo
- Pruszcz Gdański - Będzieszyn - Rusocin - Łęgowo - Różyny - Ulkowy - Pszczółki - Krzywe Koło - Suchy Dąb - Krzywe Koło - Koźliny - Steblewo
- Pruszcz Gdański - Będzieszyn - Rusocin - Łęgowo - Różyny - Skowarcz - Pszczółki - Krzywe Koło - Steblewo