Rozkład jazdy PKS Gdańsk na trasie Krynica Morska - Gdańsk
- Krynica Morska - Kąty Rybackie - Sztutowo - Stegna - Junoszyno - Jantar - Jantar Leśniczówka - Mikoszewo - Przemysław - Drewnica - Żuławki - Dworek - Kiezmark - Cedry Małe - Koszwały - Wocławy - Bystra - Przejazdowo - Gdańsk