Rozkład jazdy PKS Gdańsk na trasie Kościerzyna - Gdańsk
- Kościerzyna - Nowy Klincz - Mały Klincz - Zielenin - Będomin - Lubań - Zielona Wieś - Nowa Karczma - Grabówko - Grabowo Kościerskie - Jasiowa Huta - Szpon - Częstocin - Czarna Huta - Piekło Dolne - Przywidz - Pomlewo - Jodłowno - Czapielsk - Kolbudy - Lublewo Gdańskie - Bąkowo - Kowale - Gdańsk
- Kościerzyna - Nowy Klincz - Mały Klincz - Zielenin - Będomin - Lubań - Zielona Wieś - Nowa Karczma - Szumleś Szlachecki - Szumleś Królewski - Trzepowo - Piekło Dolne - Przywidz - Pomlewo - Jodłowno - Czapielsk - Kolbudy - Lublewo Gdańskie - Bąkowo - Kowale - Gdańsk
- Kościerzyna - Nowy Klincz - Mały Klincz - Zielenin - Będomin - Lubań - Zielona Wieś - Nowa Karczma - Szumleś Szlachecki - Szumleś Królewski - Trzepowo - Piekło Dolne - Przywidz - Pomlewo - Jodłowno - Czapielsk - Babidół - Kolbudy - Lublewo Gdańskie - Bąkowo - Kowale - Gdańsk