Rozkład jazdy PKS Gdańsk na trasie Gdańsk - Trzepowo
- Gdańsk - Kowale - Bąkowo - Lublewo Gdańskie - Kolbudy - Łapino - Kolbudy - Pręgowo - Lisewiec - Pręgowo - Ostróżki - Buszkowy Górne - Czapielsk - Babidół - Czapielsk - Jodłowno - Pomlewo - Przywidz - Piekło Dolne - Trzepowo
- Gdańsk - Pruszcz Gdański - Rusocin - Wojanowo - Świńcz - Jagatowo - Kleszczewo - Warcz - Domachowo - Zaskoczyn - Mierzeszyn - Miłowo - Kierzkowo - Borowina - Trzepowo