Rozkład jazdy PKS Gdańsk na trasie Gdańsk - Szatarpy
- Gdańsk - Pruszcz Gdański - Rusocin - Wojanowo - Świńcz - Jagatowo - Kleszczewo - Warcz - Domachowo - Mierzeszyn - Błotnia - Olszanka - Drzewina - Sucha Huta - Guzy - Szatarpy
- Gdańsk - Pruszcz Gdański - Rusocin - Wojanowo - Świńcz - Jagatowo - Kleszczewo - Warcz - Domachowo - Mierzeszyn - Błotnia - Olszanka - Drzewina - Sucha Huta - Guzy - Nowy Wiec - Guzy - Szatarpy
- Gdańsk - Pruszcz Gdański - Rusocin - Wojanowo - Świńcz - Jagatowo - Kleszczewo - Warcz - Domachowo - Zaskoczyn - Mierzeszyn - Błotnia - Olszanka - Drzewina - Sucha Huta - Guzy - Szatarpy