Rozkład jazdy PKS Gdańsk na trasie Gdańsk - Krynica Morska
- Gdańsk - Przejazdowo - Bystra - Wocławy - Koszwały - Cedry Małe - Kiezmark - Dworek - Żuławki - Drewnica - Przemysław - Mikoszewo - Jantar Leśniczówka - Jantar - Junoszyno - Stegna - Sztutowo - Kąty Rybackie - Krynica Morska