Rozkład jazdy PKS Gdańsk na trasie Gdańsk - Drewnica
- Gdańsk - Przejazdowo - Bystra - Wocławy - Koszwały - Cedry Małe - Kiezmark - Dworek - Żuławki - Drewnica
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies