Rozkład jazdy PKS EKO-STAMAR na trasie Budy - Końskie
- Budy - Studzieniec - Fałków - Wola Szkucka - Szkucin - Hucisko - Szkucin - Lipa - Cis - Młotkowice - Ruda Maleniecka - Dęba - Kazanów - Końskie
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies