Rozkład jazdy PKS Częstochowa S.A. na trasie Puszczew - Kłobuck
- Puszczew - Jezioro - Węglowice - Czarna Wieś - Bieżeń - Borowe - Wręczyca Wielka - Wręczyca Mała - Grodzisko - Kłobuck
- Puszczew - Węglowice - Czarna Wieś - Bieżeń - Borowe - Wręczyca Wielka - Wręczyca Mała - Grodzisko - Kłobuck