Rozkład jazdy PKS Częstochowa S.A. na trasie Poraj - Częstochowa
- Poraj - Osiny - Kamienica Polska - Romanów - Zawada - Zawisna - Wanaty - Kolonia Poczesna - Poczesna - Nowa Wieś - Wrzosowa - Częstochowa
- Poraj - Osiny - Kamienica Polska - Romanów - Zawada - Wanaty - Kolonia Poczesna - Poczesna - Nowa Wieś - Wrzosowa - Częstochowa