Rozkład jazdy PKS Częstochowa S.A. na trasie Osiny - Częstochowa
- Osiny - Kamienica Polska - Romanów - Zawada - Zawisna - Wanaty - Kolonia Poczesna - Poczesna - Nowa Wieś - Wrzosowa - Częstochowa
- Osiny - Kamienica Polska - Romanów - Zawada - Wanaty - Kolonia Poczesna - Poczesna - Nowa Wieś - Wrzosowa - Częstochowa