Rozkład jazdy PKS Częstochowa S.A. na trasie Kuźnica Stara - Częstochowa
- Kuźnica Stara - Przystajń - Panki - Praszczyki - Kawki - Truskolasy - Golce - Wręczyca Wielka - Kalej - Wydra - Nowa Gorzelnia - Częstochowa
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies