Rozkład jazdy PKS Częstochowa S.A. na trasie Krasice - Częstochowa
- Krasice - Mokrzesz - Zawada - Mstów - Wancerzów - Jaskrów - Częstochowa
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies