Rozkład jazdy PKS Częstochowa S.A. na trasie Częstochowa - Przystajń
- Częstochowa - Nowa Gorzelnia - Wydra - Kalej - Wręczyca Wielka - Golce - Truskolasy - Kawki - Praszczyki - Panki - Przystajń
- Częstochowa - Nowa Gorzelnia - Wydra - Kalej - Wręczyca Wielka - Golce - Truskolasy - Kawki - Praszczyki - Panki - Przystajń