Rozkład jazdy PKS Częstochowa S.A. na trasie Częstochowa - Poraj
- Częstochowa - Wrzosowa - Nowa Wieś - Poczesna - Kolonia Poczesna - Wanaty - Zawisna - Zawada - Romanów - Kamienica Polska - Osiny - Poraj
- Częstochowa - Wrzosowa - Nowa Wieś - Poczesna - Kolonia Poczesna - Wanaty - Zawada - Romanów - Kamienica Polska - Osiny - Poraj