Rozkład jazdy PKS Chojnice Sp. z o.o. na trasie Sępólno Krajeńskie - Kamień Krajeński
- Sępólno Krajeńskie - Sikorz - Trzciany - Włościbórz - Wałdowo - Teklanowo - Zalesie - Skarpa - Mała Cerkwica - Trzciany - Sikorz - Sępólno Krajeńskie - Płocicz - Kamień Krajeński