Rozkład jazdy PKS Chojnice Sp. z o.o. na trasie Leśno - Chojnice
- Leśno - Parzyn - Przymuszewo - Windorp - Wysoka Zaborska - Przymuszewo - Wysoka Zaborska - Windorp - Przymuszewo - Parzyn - Leśno - Kaszuba - Czapiewice - Czarnowo - Brusy - Czyczkowy - Wielkie Chełmy - Czyczkowy - Brusy - Brusy-Wybudowanie - Żabno - Męcikał - Turowiec - Kłodawka - Zbeniny - Powałki - Krojanty - Klawkowo - Chojnice
- Leśno - Kaszuba - Czapiewice - Czarnowo - Brusy - Czyczkowy - Wielkie Chełmy - Małe Chełmy - Antoniewo - Małe Chełmy - Wielkie Chełmy - Czyczkowy - Brusy - Brusy-Wybudowanie - Żabno - Męcikał - Turowiec - Kłodawka - Zbeniny - Powałki - Krojanty - Klawkowo - Chojnice