Rozkład jazdy PKS Chojnice Sp. z o.o. na trasie Gostycyn - Tuchola
- Gostycyn - Kamienica - Pruszcz - Motyl - Mąkowarsko - Lucim - Mąkowarsko - Motyl - Mała Klonia - Bagienica - Pruszcz - Kamienica - Gostycyn - Łyskowo - Tuchola
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies