Rozkład jazdy PKS Bodzentyn Sp. z o.o. na trasie Dobryszyce - Dobryszyce
- Dobryszyce - Wiewiórów - Kolonia Dobryszyce - Borowa - Huta Brudzka - Żaby - Zalesiczki - Dobryszyce - Biała Góra - Blok Dobryszyce - Borowiecko - Żaby - Blok Dobryszyce - Malutkie - Biała Góra - Dobryszyce - Galonki - Rożny - Zdania - Dobryszyce
- Dobryszyce - Blok Dobryszyce - Borowiecko - Żaby - Blok Dobryszyce - Malutkie - Biała Góra - Dobryszyce - Zdania - Rożny - Galonki - Dobryszyce
- Dobryszyce - Zalesiczki - Żaby - Huta Brudzka - Borowa - Kolonia Dobryszyce - Wiewiórów - Dobryszyce