Rozkład jazdy PKS Bodzentyn Sp. z o.o. na trasie Bodzentyn - Skarżysko-Kamienna
- Bodzentyn - Leśna-Stara Wieś - Ściegnia - Wzdół-Kolonia - Wiącka - Wzdół Rządowy - Michniów - Suchedniów - Skarżysko-Kamienna
- Bodzentyn - Leśna-Stara Wieś - Ściegnia - Wzdół-Kolonia - Wzdół Rządowy - Michniów - Suchedniów - Skarżysko-Kamienna
- Bodzentyn - Psary-Stara Wieś - Psary-Podłazy - Hucisko - Wzdół-Kolonia - Wiącka - Wzdół Rządowy - Michniów - Suchedniów - Skarżysko-Kamienna
- Bodzentyn - Psary-Stara Wieś - Psary-Podłazy - Hucisko - Wzdół-Kolonia - Wzdół Rządowy - Michniów - Suchedniów - Skarżysko-Kamienna
- Bodzentyn - Leśna-Stara Wieś - Podkonarze - Kamienna Góra - Siekierno-Podmieście - Siekierno-Przedgrab - Podmielowiec - Wzdół-Parcele - Wzdół Rządowy - Michniów - Suchedniów - Skarżysko-Kamienna