Rozkład jazdy PKP Intercity S.A. na trasie Zielona Góra - Przemyśl
- Zielona Góra - Nowa Sól - Bytom Odrzański - Głogów - Lubin - Legnica - Wrocław - Oława - Brzeg - Opole - Lubliniec - Częstochowa - Miechów - Kraków - Bochnia - Brzesko - Tarnów - Dębica - Ropczyce - Sędziszów Małopolski - Rzeszów - Łańcut - Przeworsk - Jarosław - Radymno - Przemyśl