Rozkład jazdy PKP Intercity S.A. na trasie Zielona Góra - Gdynia
- Zielona Góra - Sulechów - Babimost - Zbąszynek - Zbąszyń - Nowy Tomyśl - Opalenica - Poznań - Gniezno - Mogilno - Inowrocław - Bydgoszcz - Laskowice - Smętowo Graniczne - Tczew - Pruszcz Gdański - Gdańsk - Sopot - Gdynia
- Zielona Góra - Sulechów - Babimost - Zbąszynek - Zbąszyń - Nowy Tomyśl - Opalenica - Poznań - Gniezno - Mogilno - Inowrocław - Bydgoszcz - Laskowice - Tczew - Gdańsk - Sopot - Gdynia