Rozkład jazdy PKP Intercity S.A. na trasie Wrocław - Przemyśl
- Wrocław - Oława - Brzeg - Opole - Strzelce Opolskie - Gliwice - Zabrze - Katowice - Mysłowice - Jaworzno - Trzebinia - Krzeszowice - Kraków - Bochnia - Brzesko - Tarnów - Dębica - Ropczyce - Sędziszów Małopolski - Rzeszów - Łańcut - Przeworsk - Jarosław - Radymno - Przemyśl
- Wrocław - Opole - Gliwice - Zabrze - Katowice - Kraków - Bochnia - Tarnów - Dębica - Rzeszów - Łańcut - Przeworsk - Jarosław - Przemyśl