Rozkład jazdy PKP Intercity S.A. na trasie Wrocław - Białystok
- Wrocław - Oława - Brzeg - Opole - Lubliniec - Częstochowa - Radomsko - Piotrków Trybunalski - Koluszki - Skierniewice - Żyrardów - Warszawa - Wołomin - Tłuszcz - Łochów - Małkinia Górna - Czyżew - Szepietowo - Łapy - Białystok
- Wrocław - Oleśnica - Twardogóra - Ostrów Wielkopolski - Kalisz - Sieradz - Zduńska Wola - Łask - Pabianice - Łódź - Koluszki - Skierniewice - Żyrardów - Warszawa - Wołomin - Tłuszcz - Łochów - Małkinia Górna - Czyżew - Szepietowo - Łapy - Białystok