Rozkład jazdy PKP Intercity S.A. na trasie Warszawa - Wrocław
- Warszawa - Żyrardów - Skierniewice - Koluszki - Łódź - Pabianice - Łask - Zduńska Wola - Sieradz - Kalisz - Ostrów Wielkopolski - Twardogóra - Oleśnica - Wrocław
- Warszawa - Grodzisk Mazowiecki - Żyrardów - Skierniewice - Koluszki - Łódź - Pabianice - Łask - Zduńska Wola - Sieradz - Kalisz - Ostrów Wielkopolski - Krotoszyn - Milicz - Oleśnica - Wrocław
- Warszawa - Częstochowa - Lubliniec - Opole - Wrocław
- Warszawa - Żyrardów - Skierniewice - Koluszki - Piotrków Trybunalski - Radomsko - Częstochowa - Lubliniec - Ozimek - Opole - Brzeg - Oława - Wrocław
- Warszawa - Łódź - Pabianice - Zduńska Wola - Sieradz - Kalisz - Ostrów Wielkopolski - Oleśnica - Wrocław